Договір публічної оферти

Преамбула

Шановний користувач сайту веб-сайту, звертаємо Вашу увагу на те, що розміщення замовлення на веб-сайті або замовлення через телефонний дзвінок/Емейл/Viber-повідомлення/Telegram-повідомлення означає, що Ви ознайомлені та погоджуєтесь з умовами використання сайту нашого веб-сайту, а також є акцептом Вами даної публічної оферти. А також використання в будь-якому вигляді веб-сайту (в тому числі, але не обмежуючись розміщенням замовлень Вами товарів і послуг з використанням веб-сайту, участь в бонусних програмах, акціях, заповнення заявок, форм тощо) є Вашою беззастережною згодою з усіма умовами, зазначеними в даній публічній оферті і прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Ця публічна оферта обов'язкова для виконання сторонами. У разі незгоди з умовами цієї публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту веб-сайту.

Визначення та терміни

1. Веб-сайт, сайт - web-сайт, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет www.proverenniy.com.ua, за допомогою якого Користувач має змогу здійснити купівлю бажаного товару.

2. Користувач (Ви) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18-річного віку, що володіє повною дієздатністю, яка використовує цей сайт та/або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі його умови, описані нижче.

3. Покупець - Користувач, який здійснив замовлення на веб-сайті.

4 Адміністрація сайту - адміністрація інтернет-магазину "Prov", proverenniy.com.ua.

5. Угода - дана публічна оферта, включаючи всі її умови.

6. Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, що розміщує на Сайті інформацію про товари та/або послуги, які можна замовити. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги, або з дозволу якої розміщує товар на Веб-сайті. Найменування Продавця зазначається в документах на передачу товару Покупцеві (акт приймання-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек тощо, що підтверджує факт передачі товару Покупцеві).

7. Товар - товари, послуги, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті

8. Замовлення - звернення Користувача через Сайт та/або за допомогою дзвінка на гарячу лінію до Продавця з проханням здійснити замовлення товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.

9. Платник - особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

10. Одержувач - особа, зазначена Платником у формі замовлення як особа та уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено у формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

11. Пропозиція - відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, що містять інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови замовлення товару.

12. Сторони - Продавець, Покупець, Користувач.

1. ПРЕДМЕТ ТА УМОВИ ДОГОВОРУ

1.1 Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається таким, що беззастережно і безумовно приймає (акцептує) цю Угоду. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до реєстрації на Сайті/здійснення замовлення на Сайті". Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Угоди (відповідно до статей 641, 642 Цивільного Кодексу України).

1.3 Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів.

1.4 Інформація про товар відображається на веб-сайті та є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією в будь-який час без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціни товару та будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на веб-сайті. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набувають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті.

1.5 Цей договір може бути укладений право- і дієздатним Користувачем, який досяг 14 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору, Ви підтверджуєте свою право- та дієздатність, приймаєте на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання веб-сайту та укладення цього договору.

1.6 Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення та/або здійснити замовлення через контакти Сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на замовлення Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній пропозиції.

1.7 Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець вчинив дії, що свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

1.8 Продавець має право запропонувати замовити товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. У такому разі ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем та/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

1.9 Узгодження всіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.10 Сторони погоджуються, що направлення Продавцем та/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень щодо наявності товару, прийняття замовлення, термінів доставки товару, його ціни, умов та форм оплати, статусу та/або зміни статусу замовлення тощо, надісланих Продавцем та/або Адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms-повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

1.11 Придбані екземпляри ліцензійного програмного забезпечення вважаються активованими, фактично відвантаженими в електронному вигляді та зареєстрованими за реквізитами покупця. Пін-коди (ключі) вважаються активованими і не можуть бути відновлені. Послуга вважається наданою в повному обсязі. Вартість послуги не може бути повернута.

1.12. Доставка товару здійснюється:

транспортною компанією ТОВ "НОВА ПОШТА" шляхом адресної доставки Користувачеві або доставки у відділення "Нової Пошти" з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем, або доставка до поштомату "НОВА ПОШТА"

транспортною компанією АТ "Укрпошта" шляхом адресної доставки Користувачеві або доставки до відділення Укрпошти з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем.

Якщо в населеному пункті відсутнє відділення транспортної компанії, Користувач має право обрати для доставки найближчий населений пункт, де є відділення транспортної компанії. Адреси відділень транспортних компаній можна побачити в розділі "доставка" цього веб-сайту.

1.13 Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документу, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт приймання-передачі, декларація на пересилку тощо), або фактичне отримання Одержувачем Товару та вчинення ним дій, які свідчать про прийняття товару. Перед відправленням товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт приймання-передачі) і в разі проблем на місці пред'явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальності за дії компанії перевізника.

1.14. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Користувач дає згоду на отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв'язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та/або фактичне прийняття товару, означає, що одержувач отримав усі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

2. відповідальність сторін

2.1 Будучи Користувачем Сайту, Ви гарантуєте не вчиняти будь-яких дій, що порушують законодавство України, норм міжнародного права та дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

2.2 Користувач дає свою згоду на використання та обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного законодавства України.

2.3 Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою конфіденційності Сайту, а також з умовами цієї Угоди.

2.4 Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- і дієздатним, а також що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

2.5 Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі й моральності.

2.6 Відповідальність за грошові перекази, що здійснюються Платниками, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії процесингових центрів.

2.7 Власник сайту не несе відповідальності за працездатність обладнання, на якому розміщено сайт, доступність сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення користувачами доступу до сайту.

2.8 Продавець не несе відповідальності за дії Перевізника, зокрема за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження доставки.

2.9 Відповідальність Продавця за зміну умов замовлення товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від замовлення товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони сплачені).

2.10. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне та/або неправильне зазначення даних у замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за неправильною адресою або видачу товару неправильному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником як оплата товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

3. Інші умови

3.1 Користувач має право призначити одержувачем замовленого товару третю особу. У цьому випадку одержувач зобов'язаний вказати у формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації одержувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

3.2 Всі можливі спори і протиріччя, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди в частині і не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих при реєстрації.

3.3 Всі права на Сайт в цілому і на використання мережевої адреси (доменного імені) даного веб-сайту належать Власнику сайту.

3.4 Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті (залишення своїх контактних даних), Адміністрація Сайту та/або Продавець надсилатиме на електронну адресу Користувачів листи та/або повідомлення, у тому числі рекламного характеру. Разом з цим, Сайт зобов'язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.

3.5 Вказуючи номер мобільного телефону у формах на сайті, Користувач автоматично погоджується отримувати повідомлення від Сайту, включаючи рекламний характер. При виникненні наміру зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися з проханням за контактами зазначеними в розділі "контакти".

3.6 Користувачеві забороняється розміщувати призначений для користувача контент, заборонений чинним законодавством та/або такий, що суперечить морально-етичним нормам спільноти.

3.7 Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації Сайту на збір та обробку (накопичення, зберігання, відновлення, використання, поширення, знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також надає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським, транспортним, транспортно-експедиторським, транспортним, транспортним, транспортно-експедиторським, транспортним, транспортно-експедиторським, транспортно-експедиторським, транспортним, транспортно-експедиторським, транспортно-експедиторським, транспортно-експедиторським, транспортним, транспортно-експедиторським. Це положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

3.8 Користувач ознайомлений і згоден з умовами цієї угоди.